Hakkımızda

LoreSystem, dijital dünyanın karmaşasında size rehberlik etmek ve sistematik alanda güçlü bir alt yapı oluşturmak için burada. Bizimle birlikte, dijital varlıklarınızı korumanın ve güvenli bir gelecek inşa etmenin ayrıcalığını yaşayın."
"Bahane değil çözüm üretiyoruz." Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın önemli projelerini aynı anda yürütürken, birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken "bahaneler"​ değil "çözümler"​ üretiyoruz.

Yeni yasal gereklilikler (Kişisel Verilerin Korunması Kanunu), güvenlik sistemlerinin kapsamlı bir şekilde raporlanmasını, gerekli önlemlerin alınmasını ve sürekli denetlenmesini zorunlu hale getirmiştir. Bu sebeple şirketlerin veri güvenliğini dışarıdan temin etmeleri daha mantıklıdır. LoreSystem, deneyimli ve sertifikalı uzmanları ile yüksek düzeyde uzmanlık sunuyor. Sektördeki en son siber güvenlik trendleri ve tehlikeleri konusunda bilgi sahibi olan ekip arkadaşlarımız, sizin ve işletmenizin özel ihtiyaçlarına uygun, özelleştirilmiş çözümler sunar. Dış bakış açımız ile kurumunuzun siber güvenlik durumunu tarafsız bir gözle değerlendiriyor ve içeriden fark edilemeyen sorunları ve gelişim fırsatlarını ortaya çıkarıyoruz. Ayrıca, geniş ağımız ve kaynaklarımıza erişimimiz sayesinde ihtiyacınız olan uzmanlığı ve desteği sağlıyoruz. İşletmenizin belirli alanlarını yönetirken, sizin ve ekibinizin zamanını ve kaynaklarını verimli bir şekilde kullanmanıza olanak tanırız. İş süreçlerinizdeki riskleri değerlendirip azaltmanıza yardımcı oluyoruz bu da hukuki, finansal veya operasyonel riskleri minimize eder. LoreSystem, işletmenizi ve müşterilerinizi koruma altına almanıza, siber güvenlik konusundaki bilgi birikiminizi ve yeteneklerinizi geliştirmenize yardımcı olur.

microsoft
bitdefender
forcepoint
fortinet
nospamproxy
surelog