Bilişim Hizmetleri

Bilişim Tecrübe Uzmanlık Gerektirir.

LoreSystem ile tüm bilişim ihtiyaçlarınınızı istediğiniz anda, istediğiniz yerden temin edebilir, kendi belirleyeceğiniz bütçe planıyla destek hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Teknoloji sektörünün en kuvvetli SLA'lerini destekleyerek, projelerinizde yer alacak kaynak ihtiyacını, sektörünün tecrübeli uzmanları ve proje yöneticileri ile karşılıyoruz.


Hedeflerimiz Arasında

Gelişim

Sunulan servis kalitesini arttırmak.

Hizmet

Müşteri ile iletişimin iyileştirilmesi ve beklentilerin karşılanması.

Memnuniyet

Müşteri ihtiyaçlarını doğru anlama, doğru servis ve destek ile müşteri memnuniyetinin sağlanması..

Güvenilirlik

Servis hizmeti sunulan müşterilerin güveninin arttırılması.


Servis Sunumu

Sözleşmeli Bakım ve Danışmanlık Hizmetleri:

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda yapılan sözleşmeler de belirtilen müdahale süreleri içerisinde uzaktan erişimle veya yerinde yazılım, donanım ve altyapı arızalarını kapsamaktadır.

Periyodik Rutin Destek:

Şirket çalışanlarınızın çalışma yoğunluk durumuna göre belirli periyodlarda rutin bakımlar yapılarak bu bakımlar da, bağlantı, virüs ve yedek kontrolleri vb. bilişim hizmetlerini kapsamaktadır.


Kamera,Santral, Alarm Destek

Santral:

IP, dijital, voip, call center kurulumları, santral yılık bakım anlaşmaları ve 7/24 teknik destek hizmetleri ile ofisinizin iletişim konusunda en büyük destekçisiyiz.

Kamera:

IP kamera güvenlik sistemlerinde kurulum ve kurulum sonrası teknik servis hizmetlerinde en iyi teknik servis personellerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Alarm:

Ofisinizin güvenliğini en iyi şekilde sağlamak için kurulum ve destek hizmetimizle 7/24 ofisinizin dijital bekçiliğinizi yapıyoruz.